צרו קשר
ּ

עבודות גבס בירושלים

ישנם קבלנים רבים המבצעים עבודות גבס בירושלים אבל חברה אחת עושה את זה על הצד הטוב ביותר וחברה קוראים 'בני קאסם'. כיום טכניקות השימוש בגבס הן מתקדמות ביותר ומשמשות גם בבניית מבנים חדשים, גם בשיפוץ מבנים קיימים וכמו כן בשימושם של מעצבי ומעצבות פנים רבים. כמו כן, בניגוד לשבירת קירות ועבודה ממושכת ויקרה, קירות גבס מציעים פתרונות אסתטיים ייחודיים במהירות שיא.

ההתפתחות של עבודות גבס בירושלים

בניגוד לעבר בו בשביל עיצוב של דירה או חלוקה שונה של החללים בבית היו צריכים לשבור קירות, ליצור לכלוך רב ולשלם לקבלן המבצע סכומי עתק, הרי שכיום ניתן בקלות לחלק את הביתה לחדרים אשר יענו על צורכיכם. כמו כן, לא רק על מנת שינוי חללים משתמשים בגבס, כיום ניתן להפיק מהחומר הנפלא ספריות מעוצבות לספרים, מסגרות קיר לטלוויזיות, הנמכה של תקרות ועוד…
שימוש נפוץ בגבס הוא ביצירת פתרון אסתטי להסתרת צינורות של מזגנים מרכזיים וכיום כמעט ואין פרויקט של עבודות גבס בירושלים שאינו עושה שימוש בפתרון היצירתי.

לגבס שלושה סוגים נפוצים בהם נעשה שימוש:

  • לוח הצמנט: סוג הגבס החזק והעמיד ביותר בפני רטיבות ולרוב ישמש לקירות חיצוניים.
  • הגבס הלבן הסטנדרטי: בגבס זה נשתמש להפריד בין חללים פנימיים של המבנה לצורך חלוקת חדרים לדוגמא ועיצובים שונים אשר הזכנו כגון מעמדים לטלוויזיות, מזנונים וכוורות להנחת פסלים או תמונות.
  • גבס ירוק: מיועד למקומות גבוהים בעלי סיכון לשריפות זהו גבס עם תו תקן מחמיר החסין בפני אש.

אם כן, כפי שאנו למדים לגבס מגוון רחב של פתרונות לכל הקשור בבנייה, שיפוץ או עיצוב הבית. אך לא על החומר לבדו יקום או ייפול דבר. אמנם הגבס הוא חומר נפלא אך לא כולם יודעים כיצד להשתמש בוא נכון ומתוך כך גורמים יותר נזק מתועלת. עבודה לא נכונה עם גבס יכולה במקרה הטוב להביא לתוצאה לא אסתטית ויפה ובמקרה חלילה של מדפים או מעמדי טלוויזיה היכולים ליפול חלילה על מישהו ולגרום לפציעות ואף לאבדות בנפש.

עם 40 שנות ניסיון בעבודות גבס בירושלים לא מתווכחים

למעלה מ – 40 שנות ניסיון בכל תחומי הבניה, לחברת בני קאסם' כוח אדם איכותי ומנוסה אשר יידע להפוך עבודות גבס בירושלים ליצירות אומנות. אנו דוגלים בעבודה מקצועית, מהירה אך עם זאת ללא פשרות על איכות התוצאה. המומחים שלנו פה לייעץ לכם בכל זמן על כל הקשור בתכנון ועיצוב בעזרת גבס. איתנו כל דירה תהפוך לבית.

עבודות גבס בירושלים - 40 שנות ניסיון

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ